Praca » Praktyka/Staż

Stażysta

Nr referencyjny: 1386437

Ważna przez:

Lokalizacja: Rybnik, dolnoslaskie

Stanowisko: Stażysta

Oferent: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nasz  staż przeznaczony jest dla:  studentów  ostatniego roku i absolwentów studiów inżynierskich/magisterskich - preferowane kierunki: inżynieria środowiska; ochrona środowiska; gospodarka przestrzenna; budownictwo

Podczas Stażu masz szansę  zdobyć:

  • doświadczenie zawodowe w firmie,

  • otrzymasz wsparcie opiekuna,

  • najlepsi otrzymają propozycję pozostania w firmie.

Wymagania:

  • zdolność do pracy zespołowej, komunikatywność;

  • kreatywność, dbałość o jakość wykonywanej pracy;

  • chęć nauki i rozwoju;

  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony  3-12 m-cy;

  • dobre warunki zatrudnienia;

  • elastyczny grafik pracy.