Praca » Praktyka/Staż

Stażysta / Referent w Dziale Inwestycyjno - Rozwojowym oraz Techniki - Sekcja Badań i Rozwoju

Nr referencyjny: 2656935

Ważna przez:

Lokalizacja: Rybnik, dolnoslaskie

Stanowisko: Stażysta / Referent w Dziale Inwestycyjno - Rozwojowym oraz Techniki - Sekcja Badań i Rozwoju

Oferent: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • aktywny udział w pracach zespołu badawczo – wdrożeniowego w zakresie przygotowywania transferu technologii, komercjalizacji wyników badań, przygotowywania założeń wdrożeniowych;

  • współpraca z zewnętrznymi ośrodkami naukowo-badawczo-wdrozeniowymi w tym zagranicznym partnerem;

  • analiza i prezentacja danych;

  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji w obszarze swojej działalności.

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie - Ochrona Środowiska / Biotechnologia;

  • umiejętność samodzielnej pracy, kreatywność i dyspozycyjność;

  • mile widziane doświadczenie w pracach okołobadawczych i inwestycyjno –wdrożeniowych w tym instalacje pilotowe;

  • pożądana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/C1.

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia nowych kwalifikacji;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku.