Praca » Praktyka/Staż

Stażysta / Stażystka w Dziale BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2491888

Ważna przez:

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Stanowisko: Stażysta / Stażystka w Dziale BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Frito Lay Sp. z o.o. Oddział Fabryka w Grodzisku Mazowieckim

Opis stanowiska

Twoje zadania:

Podczas stażu będziesz wspierać Specjalistę ds. BHP i Ochrony Środowiska w administracji i monitorowaniu procesów z zakresu BHP i Ochrony Środowiska w zakładzie, takich jak m.in.:

  • Działania z zakresu BHP promujące kulturę bezpiecznej pracy wśród pracowników;

  • Proces aktualizacji oceny ryzyka zawodowego;

  • Procesy wdrażania i monitorowania systemu zarządzania BHP i Ochroną Środowiska w zakładzie;

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji z zakresu BHP;

  • Proces raportowania wskaźników dotyczących bezpieczeństwa w zakładzie.

Wymagania:

Jesteś idealnym kandydatem/ kandydatką jeśli:

  • Jesteś studentem/ką ostatnich lat lub absolwentem/ką studiów na kierunku BHP/OŚ;

  • Jesteś dostępny/a w wymiarze minimum 30 godzin tygodniowo;

  • Dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności programu MS Excel);

  • Łatwo nawiązujesz współpracę z innymi;

  • Chętnie się uczysz i lubisz przebywać w dynamicznym środowisku produkcyjnym;

  • Jesteś samodzielny/a i lubisz wyzwania;

  • Znasz język angielski (min. poziom B1/B2).

Oferujemy:

Oferujemy Ci:

  • Kilkumiesięczny płatny staż w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy i bardzo dobrej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę na czas określony (do końca 2019 z możliwością przedłużenia na kolejny rok);

  • Pakiet benefitów (tj. prywatna opieka medyczna/ karta Multisport, etc.);

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych;

  • Przyjazną atmosferę pracy.