Praca » Praktyka/Staż

Stażysta w dziale Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1025732

Ważna przez:

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski, dolnoslaskie

Stanowisko: Stażysta w dziale Ochrony Środowiska

Oferent: Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska

1.     Kompletowanie, aktualizowanie iupowszechnianie dokumentów dotyczących zagadnień ochrony środowiska,
2.     Prowadzenie monitoringu i badań stanuśrodowiska,
3.     Prowadzenie dokumentacji wynikającej zprzepisów ochrony środowiska w przedsiębiorstwie,
4.     Uczestniczenie w realizowaniu politykiśrodowiskowej na terenie firmy,
5.     Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji napotrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska,

Wymagania:

1.     Absolwent studiów kierunkowych ( BHP i Ochrona środowiska) lub w trakcie studiów
2.     Bardzo dobra znajomość Exela i PowerPointa
3.     Dobra znajomość języka angielskiego
4.     Dyspozycyjność pon-pt

5.     Entuzjazm i motywacja do zdobywania doświadczeń zawodowych

Oferujemy:

1.     Staż w ramach umowy zlecenia
2.     Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
3.     Pracę w Piotrkowie Trybunalskim