Praca » Praktyka/Staż

Stażysta w dziale Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1272939

Ważna przez:

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski, dolnoslaskie

Stanowisko: Stażysta w dziale Ochrony Środowiska

Oferent: Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
1. Kompletowanie, aktualizowanie i upowszechnianie dokumentów dotyczących zagadnień ochrony środowiska
2. Prowadzenie monitoringu i badań stanu środowiska
3. Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska w przedsiębiorstwie
4. Uczestniczenie w realizowaniu polityki środowiskowej na terenie firmy
5. Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska.

Wymagania:

Idealny kandydat:
1. Absolwent studiów kierunkowych ( BHP i Ochrona środowiska) lub w trakcie studiów
2. Bardzo dobra znajomość Exela i PowerPointa
3. Dobra znajomość języka angielskiego
4. Dyspozycyjność pon-pt
5. Entuzjazm i motywacja do zdobywania doświadczeń zawodowych.

Oferujemy:

Oferujemy:
1. Płatny staż w ramach umowy zlecenia
2. Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
3. Pracę w Piotrkowie Trybunalskim.