Praca » Praktyka/Staż

Stażysta

Nr referencyjny: 1941197

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Stażysta

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • zasad prawidłowego funkcjonowania biura
  • procesów  administracyjnych i logistycznych w obszarach: personalnym i administracji

Wymagania:

  • ukończenie szkoły średniej (student – min. drugiego roku kierunków: administracja, zasoby ludzkie, ekonomia)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point

Cechy pożądane:

  • sumienność, staranność, dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych ekologicznych organizacji pozarządowych
  • NAJLEPSZYM  STAŻYSTOM  JESTEŚMY  GOTOWI  ZAPROPONOWAĆ  DALSZĄ WSPÓŁPRACĘ
  • możliwość poznania zasad funkcjonowania biura i działu Personalnego w trakcie niepłatnego stażu na okres minimum 1 miesiąca od dnia 03 listopada 2014 r.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2014-10-21