Praca » Praktyka/Staż

Stażysta/Stażystka w dziale BHP

Nr referencyjny: 505133

Ważna przez:

Lokalizacja: Bielsko-Biała, dolnoslaskie

Stanowisko: Stażysta/Stażystka w dziale BHP

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • pomoc w codziennej pracy działu BHP,

  • aktywny udział w realizacji bieżących strategicznych projektów w dziale,

  • przeprowadzanie kontroli przestrzegania przepisów prawnych w zakresie BHP i ochrony środowiska,

  • nadzór nad zamawianiem i wydawaniem środków ochrony indywidualnej,

  • nadzór nad gospodarką chemią w zakładzie,

  • administracja i aktualizacja bazy danych BHP,

  • pomoc w tematach związanych z ochroną środowiska.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe BHP/ochrona środowiska,

  • wiedza merytoryczna oraz umiejętność interpretacji przepisów z zakresu BHP,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • otwartość na nowe informacje, zapał do pracy, chęć zdobywania doświadczenia, umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • miła atmosfera w pracy,

  • możliwość rozwoju osobistego.