Praca » Przedstawiciel handlowy

Doradca Handlowy

Nr referencyjny: 509548

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Doradca Handlowy

Oferent: OVER GROUP

Opis stanowiska

kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, ślaskiego oraz dolnośląskiego

Celem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb Klientów, którymi są hurtownie weterynaryjne oraz lekarze weterynarii. Planem strategicznym jest zwiększenie udziału w rynku na wskazanym terenie.

Obowiązki:

  • Utrzymanie kontaktów z obecnymi Klientami polegajace na bezposrednim kontakcie; doradztwo w zakresie

  • proponowanych przez Firme rozwiazan; ustalaniu wielkosci zamówien oraz dostepnego w dziale

  • asortymentu; zbieranie opinii o wydajnosci produkowanych preparatów; ustalanie działan marketingowych;

  • posrednictwo w zakresie kontaktu lekarzy weterynarii z hurtowniami oraz organizowanie spotkan

  • informacyjno-szkoleniowych dla Lekarzy i Rolników.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego

  • Dyspozycyjność

  • Nastawienie na sukces

  • Uczciwość

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych

  • Znajomość obsługi komputera (w tym Pakiet MS Office)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Umowę o prace

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer przenośny

  • Jasna ścieżkę awansu

  • Prace w młodym i dynamicznym zespole

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Wyjazdy integracyjno-szkoleniowe