Praca » Przedstawiciel handlowy

Doradca Handlowy

Nr referencyjny: 2477072

Ważna przez:

Lokalizacja: , wielkopolskie

Stanowisko: Doradca Handlowy

Oferent: OVER GROUP

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów marki OVER Agro do klientów indywidualnych i B2B (hodowcy bydła mlecznego, dystrybutorzy) wedle założonych planów sprzedażowych

  • rozwój podległego terenu poprzez działania marketingowe, a także bieżącą obsługę stałych klientów i pozyskiwanie nowych oraz pielęgnowanie relacji z klientami

  • planowanie swojej pracy i bieżące raportowanie

  • stosowanie firmowego standardu obsługi klienta

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie związane ze sprzedażą i/lub obsługą klienta (mile widziane doświadczenie handlowe w terenie)

  • dużym atutem będzie wykształcenie wyższe w kierunku zootechniki, hodowli zwierząt, weterynarii lub pokrewnym

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoki poziom zaangażowania i motywacji do działania

  • samodyscyplina, umiejętność organizacji swojej pracy, wytrwałość i konsekwencja

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu
    motywacyjnego (nieograniczona prowizja od sprzedaży,
    premie uznaniowe)

  • sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop,
    telefon komórkowy

  • autorski system CRM oraz aplikację mobilną do planowania,
    raportowania i bieżącej obsługi klientów

  • szkolenia wdrożeniowe, w tym z zakresu oferty produktowej
    i zagadnień zootechnicznych

  • wsparcie Product Managerów oraz innych pracowników
    poszczególnych działów

  • szkolenia zewnętrzne, wyjazdy coachingowe
    w zależności od potrzeb

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • po okresie próbnym karta MultiSport

  • zniżki na produkty firmowe
    wszystkich naszych marek