Praca » Przedstawiciel handlowy

Doradca Handlowy OVER VET - branża rolnicza

Nr referencyjny: 2323656

Ważna przez:

Lokalizacja: , mazowieckie

Stanowisko: Doradca Handlowy OVER VET - branża rolnicza

Oferent: OVER GROUP

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,

  • rozpoznanie potrzeb klientów, doradztwo oraz dostarczenie odpowiednich produktów,

  • realizowanie planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • aktywne pozyskiwanie klientów.

Wymagania:

  • udokumentowane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na stanowisku mobilnym,

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne (mile widziane),

  • umiejętność budowania strategii marki,

  • ukierunkowanie na osiągnięcie wytyczonego celu,

  • uczciwość, samodyscyplina i motywacja,

  • zaangażowanie oraz dyspozycyjność,

  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kategorii B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do osiąganych wyników,

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop, tablet),

  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego i grupowego ubezpieczenia,

  • uczestnictwo w wydarzeniach firmowych, tj. targi, team building, wspólne aktywności sportowe itp.