Praca » Przedstawiciel handlowy

Doradca techniczno-handlowy ds. wyposażenia ferm

Nr referencyjny: 508200

Ważna przez:

Lokalizacja: , wielkopolskie

Stanowisko: Doradca techniczno-handlowy ds. wyposażenia ferm

Oferent: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca wyposażenie ferm chodowlanych. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy. Terenem działania osoby na tym stanowisku będzie cała Polska.
Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała sprzedaż wyposażenia do budynków do hodowli drobiu poprzez:

- doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy - zarówno rozwój sprzedaży, jak i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
- przygotowywanie ofert handlowych
- realizacja planów sprzedażowych firmy
- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
- prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (techniczne,rolnicze, zootechnika, weterynaria i podobne)
- 2-letnie doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą w firmie z branży: wyposażenie ferm, firmy paszowe, dodatki do pasz lub podobnej lub doświadczenie w pracy na fermie drobiu i wysoka komunikatywność
- rozwinięte umiejętności sprzedażowe, nastawienie na klienta
- dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, premię kwartalną uzależnioną od wyników sprzedażowych oraz premie uznaniowe
- umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
- samodzielność działania i pracę w systemie home office (samochód, laptop, telefon zapewnioneprzezfirmę)
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
- szkolenia produktowe

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.