Praca » Przedstawiciel handlowy

Handlowiec - maszyny rolnicze

Nr referencyjny: 1023097

Ważna przez:

Lokalizacja: Zgorzelec, dolnoslaskie

Stanowisko: Handlowiec - maszyny rolnicze

Oferent: PGB Human Resources

Opis stanowiska

  • współpraca z działem działem serwisu oraz działem handlowym części

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • sprzedaż produktów firmy

  • utrzymanie na wysokim poziomie relacji z klientami firmy

  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, techniczne, handlowe lub rolnicze

  • doświadczenie w sprzedaży

  • mile widziane doświadczenie handlowe na rynkach krajach europejskich

  • mile widziana znajomość branży techniki rolniczej lub branż technicznych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • biegła obsługa komputera, pakiet Office, e-mail, internet

  • nastawienie na osiągnięcie zamierzonych celów

  • komunikatywność

  • umiejętność planowania

  • umiejętność radzenia sobie z problemami

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze, prowizja od wyników sprzedaży

  • praca stacjonarna w siedzibie spółki

  • szkolenia sprzedażowe oraz produktowe

  • narzędzia do pracy: telefon komórkowy, laptop

  • możliwość rozwoju zawodowego