Praca » Przedstawiciel handlowy

Inżynier Sprzedaży

Nr referencyjny: 568170

Ważna przez:

Lokalizacja: woj. pomorskie, pomorskie

Stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Oferent: Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Klientów (wodociągi, gminy, biura projektów)

  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi i nowymi Klientami firmy

  • Samodzielna realizacja celów sprzedażowych i zleconych zadań

  • Dbałość o wysoki standard pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżyniera środowiska, inżynieria sanitarna

  • Doświadczenie min. 2 letnie w firmie handlowej działającej w branży o profilu komunalnym (wodociągowo-kanalizacyjnej)

  • Znajomość branży sanitarnej o profilu komunalnym, kontakty z projektantami, eksploatatorami i inwestorami działającymi w branży

  • Znajomość technik handlowych i negocjacyjnych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:

  • Pracę u producenta o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia produktowe i szkolenia sprzedażowe

  • Narzędzia do wykonywania pracy