Praca » Przedstawiciel handlowy

Manager Działu Sprzedaży (maszyny rolnicze)

Nr referencyjny: 538843

Ważna przez:

Lokalizacja: , kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Manager Działu Sprzedaży (maszyny rolnicze)

Oferent: Experis Toruń

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zarządzającym Spółki w zakresie rozwoju firmy (współudział w tworzeniu strategii sprzedaży, wyznaczanie celów krótko- i długoterminowych)

  • Budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z istniejącymi i nowymi klientami

  • Zarządzanie podległym zespołem handlowców (rekrutacja, szkolenia, rozwój, coaching)

  • Bezpośredni udział w negocjacjach handlowych

  • Budowanie silnej pozycji biznesowej firmy na polskim rynku poprzez udział w imprezach branżowych,targach, konferencjach tematycznych

  • Bieżące monitorowanie trendów rynkowych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w sprzedaży maszyn (rolnicze,budowlane)

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem

  • Poparte sukcesami doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych i rozwoju sprzedaży

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Determinacja w zakresie osiągania wyznaczonych celów

  • Umiejętność tworzenia wizji rozwoju dla podległego obszaru

  • Dyspozycyjność i wysoki poziom zaangażowania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji na stanowisku związanym z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia