Praca » Przedstawiciel handlowy

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Nr referencyjny: 1206335

Ważna przez:

Lokalizacja: okolice Poznania, wielkopolskie

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Oferent: Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodwego producenta z branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:

  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach;

  • Uczestnictwo w procesie sprzedaży na każdym etapie;

  • Wsparcie obsługi posprzedażowej w zakresie serwisu, gwarancji i reklamacji;

  • Przyswajanie zagadnień technicznych;

  • Aktualizowanie baz danych i nadzór nad obiegiem dokumentów;

  • Przygotowywanie ofert;

  • Po zdobyciu doświadczenia objęcie kontaktu z klientami na wyznaczonym terenie;

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym - warunek konieczny;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane zootechniczne, biologiczne, inżynieryjne lub podobne;

  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie atutem;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Zaawansowane umiejętności interpersonalne;

  • Zaangażowanie, inicjatywa własna, elastyczność;

  • Gotowość do pracy w terenie, praca zarówno w biurze jak i na terenie całego kraju;

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Praca w międzynarodowym środowisku;

  • Specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

  • Praca w renomowanej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym;