Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 729362

Ważna przez:

Lokalizacja: , kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: AGROSIMEX SP. Z O.O.

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż środków do produkcji rolnej wg asortymentu handlowego spółki

  • samodzielne planowanie, organizowanie i raportowanie sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • stała pielęgnacja dotychczasowych i pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

  • organizacja i aktywny udział w targach i innych imprezach polowych

  • dostarczanie informacji rynkowych

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • wykształcenie min. wyższe rolnicze

  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku

  • znajomość agrotechniki

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych

  • postawa prosprzedażowa

  • umiejętność pracy własnej i pracy w zespole

  • umiejętność prezentacji i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży i na rynku

  • szkolenia branżowe, podnoszące kwalifikacje

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w imprezach branżowych

  • narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, Internet bezprzewodowy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie w postaci podstawy oraz prowizji