Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 737375

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski, Grabica, Tuszyn, Bleszyn, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Wikrol

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych w podległym terenie,

  • rozwijanie kontaktów z aktualnymi klientami - rolnikami, pozyskiwanie nowych klientów,

  • organizacja spotkań,

  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,

  • doradztwo agrotechniczne dla klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie rolnicze,

  • minimum wykształcenie średnie,

  • znajomość zagadnień z zakresu uprawy roślin (warunek konieczny),

  • zdolności organizacji pracy własnej oraz łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • zaangażowanie w pracy, kreatywność i dyspozycyjność,

  • znajomość rynku rolnego będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w sprzedaży w branży rolnej będzie dodatkowym atutem, który doceniamy,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o przyjaznym środowisku,

  • szkolenia produktowe oraz handlowe,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.