Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 960304

Ważna przez:

Lokalizacja: Koszalin, zachodniopomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Wymagania:

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w zakresie oferowanych produktów oraz profesjonalna obsługa Klienta

  • Fachowe doradztwo produktowe

  • Przygotowanie ofert handlowych, analiza rynku

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • Budowanie trwałych relacji z Klientem

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci szkół rolniczych)

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym (mile widziane w branży rolniczej)

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i umiejętności sprzedażowe

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Obowiązkowość, skrupulatność

  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i ruchomej (prowizje)

  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Miłą atmosferę