Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 960034

Ważna przez:

Lokalizacja: , podlaskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: AGROLAB Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi Klientami i pozyskiwanie nowych Klientów

  • przygotowywanie ofert

  • opieka nad Klientami we wszystkich innych sprawach dotyczących sprzedaży

  • raportowanie o zauważonych trendach rynkowych

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe: technologia żywności, zootechnika, chemia lub pokrewne

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność połączona z perfekcyjnym sposobem wysławiania się w języku polskim

  • znajomość języka angielskiego

  • biegłość w obsłudze komputera i pracy z Word, Excel i Outlook.

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą lub w sektorze laboratoryjnym będzie Twoim dodatkowym atutem

Oferujemy:

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • umowę o pracę

  • płaską hierarchię służbową

  • elastyczne godziny pracy, i ocenę na podstawie wyników

  • równe traktowanie, transparentność decyzji

  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w sukcesie komercyjnym