Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 1033682

Ważna przez:

Lokalizacja: północna część Polski, pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: AGROSIMEX SP. Z O.O.

Opis stanowiska

  • promowanie i doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • aktywna współpraca z wybranymi gospodarstwami rolnymi

  • tworzenie i aktualizacja bazy danych

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowany kierunek rolniczy

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • bardzo dobra obsługa komputera

  • kreatywność i samodzielność

  • determinacja w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę w strukturach firmy

  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

  • prywatne ubezpieczenie na życie z możliwością wykupienia dla członków rodzin
    na preferencyjnych warunkach

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • duży poziom samodzielności i zaangażowania

  • pracę w dynamicznym zespole z szansą na rozwój w strukturach firmy