Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 1057855

Ważna przez:

Lokalizacja: , zachodniopomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Centrala Nasienna w Warszawie sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • tworzenie własnej sieci odbiorców na podległym terenie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z dotychczasowymi kontrahentami

  • bezpośrednia sprzedaż produktów oferowanych przez firmę; nasion zbóż i traw, nawozów i środków ochrony roślin

  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych na podległym terenie

  • monitorowanie potrzeb potencjalnych klientów w zakresie oferowanych przez firmę usług

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: rolnicze lub pokrewne

  • mile widziana znajomość branży nasiennej i środków do produkcji rolnej

  • dobra obsługa komputera (MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • dobre umiejętności komunikacyjne, silna motywacja oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samodzielność w zakresie prowadzonych działań

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań