Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 1425337

Lokalizacja: pomorskie, Gdańsk, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Słupsk, Lębork, Miastko, Bytów, Gdynia, Puck, Wejherowo, Chojnice, Człuchów, Starogard Gdański, Kościerzyna, Tczew, Sopot, Kwidzyn, pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Grelavi SA

Opis stanowiska

Miejsce pracy: cała Polska

Wymagania:

Zadania:

  • Zapewnienie Klientom wysokiego poziomu doradztwa technicznego we wszystkich obszarach związanych z hodowlą indyka

  • Współpraca z Klientami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych, dostarczanie rozwiązań dla hodowców indyka

  • Negocjowanie/zamykanie ofert

  • Proaktywne działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych Klientów poprzez rozpoznawanie podległego rynku i potrzeb Klientów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez rozszerzenie świadomości rynkowej jakości naszych produktów

  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych, spotkaniach, seminariach

  • Przygotowanie profesjonalnych raportów na potrzeby firmy oraz dla Klientów

  • Analizowanie i prezentowanie sprawozdań końcowych/wniosków

  • Regularne podróże – region Polska Zachodnia (80-90% czasu pracy)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zootechniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, mile widziane w branży hodowlanej i/lub produkcji/hodowli indyka

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, analityczne oraz rozwiązywania problemów

  • Umiejętność radzenia sobie w nieoczekiwanych sytuacjach

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz środowiska Windows

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód osobowy, laptop, telefon komórkowy

  • Intensywne szkolenie wprowadzające oraz produktowe

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów

  • Dodatkowe świadczenia pracownicze (darmową opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych, pracowniczy program emerytalny)