Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 1495816

Ważna przez:

Lokalizacja: , opolskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Cheminova Polska Sp.z o.o.

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedaży na podległym obszarze

  • pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów firmy

  • systematyczne raportowanie wyników pracy

  • przeprowadzanie szkoleń

  • doradztwo z zakresu stosowania środków ochrony roślin

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenia w sprzedaży

  • znajomość branży środków ochrony roślin będzie dodatkowym atutem

  • doskonała organizacja pracy

  • umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, notebook, samochód służbowy)

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego