Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 1523786

Lokalizacja: Brzeg, Grodków, Nysa, Kluczbork, Namysłów, Olesno, Opole, Niemodlin, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Kędzierzyn – Koźle, Strzelce Opolskie, opolskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Grelavi SA

Wymagania:

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania sprzedażowe na danym terenie, współpracę z Klientami w zakresie doradztwa technicznego oraz rozwiązywania problemów oraz budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Jakie są Twoje główne zadania i zakres obowiązków?

  • Zapewnienie Klientom wysokiego poziomu doradztwa technicznego we wszystkich obszarach związanych z hodowlą indyka

  • Współpraca z Klientami w zakresie rozwiązywania problemów technicznych, dostarczanie rozwiązań dla hodowców indyka

  • Negocjowanie/zamykanie ofert

  • Proaktywne działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych Klientów poprzez rozpoznawanie podległego rynku i potrzeb Klientów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez rozszerzenie świadomości rynkowej jakości naszych produktów

  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych, spotkaniach, seminariach

  • Przygotowanie profesjonalnych raportów na potrzeby firmy oraz dla Klientów

  • Analizowanie i prezentowanie sprawozdań końcowych/wniosków

  • Regularne podróże – region Polska Zachodnia (80-90% czasu pracy)

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe zootechniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży hodowlanej i/lub produkcji/hodowli indyka

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Umiejętności analityczne oraz rozwiązywania problemów

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook) oraz środowiska Windows

Co oferujemy

W naszym świecie entuzjaści zmieniają rzeczywistość i pomagają produkować bezpieczną, wartościową żywność. Hendrix Genetics stwarza pracownikom możliwości wykorzystywania ich wykształcenia, umiejętności i wiedzy w rozwiązywaniu realnych problemów w nieustannie rozwijającej się, dynamicznej branży. U osób, które chcą dołączyć do naszego globalnego zespołu ponad 2,8 tys. pracowników w różnych miejscach na świecie, cenimy sobie zdolność do pracy w zespole, kreatywność i inicjatywę. Oferujemy pracę z najlepszymi, najbardziej błyskotliwymi ludźmi w branży, z którymi wspólnie staramy się nakarmić naszą głodną planetę.

Na kandydatów czeka praca w środowisku opartym na szacunku, zaufaniu i wzajemnej akceptacji. Pracując u nas, będziesz mieć okazję, by kształtować własną karierę zawodową w kraju lub za granicą, ze współpracownikami z całego świata. Wierzymy w rozwój osobisty naszych pracowników, którym oferujemy szkolenia zawodowe, kształcenie ustawiczne, kursy branżowe i ciekawą pracę. Nieustannie staramy się realizować programy, które zapewnią naszej firmie pozycję lidera w branży, w zarządzaniu, w organizacji i podejściu międzykulturowym.

Szczerze wierzymy w nasze hasło: Lepsza Hodowla Dziś to Lepsze Życie Jutro.

Jeżeli uważasz, że Twoje umiejętności i cechy osobowości oraz doświadczenie są zgodne z naszymi wymaganiami, koniecznie wyślij do nas list motywacyjny z załączonym życiorysem.