Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny:

Ważna przez: 100

Lokalizacja: Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: BOGART Tadeusz Bogacz

Firma BOGART Tadeusz Bogacz, zajmująca się sprzedażą maszyn rolniczych, zatrudni HANDLOWCA na teren woj. kujawsko-pomorskiego.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługa gospodarstw rolnych
  • Realizowanie wyznaczonych celów

Wymagania:

  • Doświadczenia w branży rolniczej
  • Dyspozycyjności
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności sprzedażowych i organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz udziału w rozwoju firmy