Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 1894523

Ważna przez:

Lokalizacja: Grójec, mazowieckie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: FERTICO Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • pozyskanie nowych klientów na terenie całej Polski

  • przygotowywanie ofert handlowych i odpowiedzi na zapytania ofertowe,

  • kontakt z klientami zgodnie z najwyższymi standardami,

  • kompleksowa obsługa klienta,

  • udział w akcjach marketingowych, promocyjno-reklamowych,

  • analiza danych o sprzedaży usług, raportowanie.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane ogrodnicze, biologiczne, technologia żywności i pokrewne),

  • znajomości rynku rolniczego, branży spożywczej, branży przetwórczej

  • biegłej obsługi komputera,

  • prawa jazdy,

  • gotowości do wyjazdów służbowych,

  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Dodatkowo mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności,

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny uwzględniający oczekiwania płacowe,

  • życiorys (CV),

  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności,

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów postępowania kwalifikacyjnego.