Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 2444090

Ważna przez:

Lokalizacja: , kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • realizowanie planów planów i założeń finansowych regionu
  • profesjonalne prezentowanie firmy oraz jej rozwiązań biznesowych

Wymagania:

  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe
  • predyspozycje handlowe
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego mile widziane
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • znajomość budowy maszyn rolniczych
  • Doświadczenie w sprzedaży rolniczych części zamiennych
  • znajomość tematyki z zakresu motoryzacji oraz rolnictwa

Oferujemy:

  • samochód służbowy oraz pozostałe profesjonalne narzędzia pracy
  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-01-04