Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny:

Ważna przez: 60

Lokalizacja: Lipka, wielkopolskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Oferent: EUROMASZ Lipka S.J.

Firma „Euromasz” w Lipce działa już od 19 lat. Początkowo sprzedawaliśmy maszyny używane. Od 2003 r. rozpoczeliśmy handel nowymi maszynami. Jesteśmy autoryzowanym dealerem jednego z największych producentów ciągników w Europie, Deutz-Fahr. Współpracujemy z ponad 35 producentami maszyn rolniczych. Mamy w ofercie: agregaty uprawowe, pługi, siewniki, maszyny zielonkowe, opryskiwacze, przyczepy, wozy asenizacyjne, rozsiewacze nawozów, rozrzutniki obornika, wozy paszowe, ładowacze, ładowarki, osprzęt do ładowaczy, maszyny komunalne. To nie wyczerpuję oferty firmy, gdyż jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i sprostamy każdemu wyzwaniu.

Opis stanowiska

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego do sprzedaży maszyn rolniczych. Osoby z doświadczeniem mogą liczyć na indywidualny system wynagrodzeń.

Wymagania:

Oferujemy:

Forma kontaktu:

rekrutacja@euromasz.pl lub telefon 607 601 988

data publikacji: 2014-08-14