Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy - branża drobiarska

Nr referencyjny: 1058870

Ważna przez:

Lokalizacja: Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - branża drobiarska

Oferent: PGB Human Resources

Opis stanowiska

  • aktualizowanie i rozwój bazy danych, bazy klientów

  • stały nadzór nad jakością świadczonych usług, monitoring umów

  • przygotowywanie ofert, kalkulacje cen

  • doradztwo w zakresie sprzętu

  • uczestnictwo w procesie sprzedaży na każdym etapie

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie: zootechniczne, weterynaryjne, biologiczne, inżynieryjne

  • osoba z krótkim stażem pracy, doktorant, absolwent, ostatni rok studiów

  • mile widziana znajomość branży drobiarskiej,

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • konieczna komunikatywna znajomość języka obcego: angielski lub niemiecki

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnym, znanym na rynku koncernie międzynarodowym

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

  • w przyszłości praca na przydzielonym terenie sprzedaży/ regionie kraju

  • niezbędne narzędzia pracy