Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy (branża zootechniczna)

Nr referencyjny: 1277193

Ważna przez:

Lokalizacja: Szczecin, zachodniopomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (branża zootechniczna)

Oferent: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych oraz długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami,

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy,

  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: rolnictwo/weterynaria/zootechnika,

  • Min. 3-letnie doświadczenie w handlu (mile widziane w branży zootechnicznej) lub doświadczenie w pracy na dużych fermach,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Gotowość do pracy mobilnej,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Czynne prawo jazdy - kat. B.

Oferujemy:

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami - umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, program motywacyjny, premie),

  • Zapewnione lekcje j. angielskiego,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.