Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy / doradca techniczno-handlowy

Nr referencyjny: 1556921

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy / doradca techniczno-handlowy

Oferent: Sparex Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru części zamiennych

  • rozwój podległego regionu

  • współpracę z pracownikami działu sprzedaży

  • rozwój zakresu sprzedawanych produktów na regionie

  • obsługę klientów już współpracujących z firmą i dbałość o wysoką jakość obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość budowy ciągników lub maszyn rolniczych

  • doświadczenie w sprzedaży artykułów rolniczych, motoryzacyjnych lub akcesoriów

  • pracowitość i wytrwałość w realizacji celów

  • umiejętność biegłej obsługi komputera

  • umiejętność analizy danych sprzedażowych

  • przebojowość i kreatywność handlowa

  • wysoka dyscyplina pracy

Oferujemy:

  • pracę w dużej, międzynarodowej i stabilnej firmie

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy