Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy / doradca techniczno-handlowy

Nr referencyjny: 2136519

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy / doradca techniczno-handlowy

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • współpracę z pracownikami działu sprzedaży
  • rozwój zakresu sprzedawanych produktów na regionie
  • Obsługę klientów już współpracujących z firmą i dbałość o wysoką jakość obsługi
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru części zamiennych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • umiejętność biegłej obsługi komputera
  • umiejętność analizy danych sprzedażowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • przebojowość i kreatywność handlowa
  • wysoka dyscyplina pracy
  • dobra znajomość budowy ciągników lub maszyn rolniczych

Oferujemy:

  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego

źródło: praca.pl

data publikacji: 2016-06-23