Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy ds.Drobiu

Nr referencyjny: 921670

Ważna przez:

Lokalizacja: wielkopolskie, wielkopolskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds.Drobiu

Oferent: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca wyposażenie ferm hodowlanych.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży sprzętu rolniczego

Miejsce pracy: zachodnia Polska

Obowiązki:
- Sprzedaż wyposażenia przeznaczonego dla ferm drobiu;
- Budowanie długofalowych relacji z klientami;
- Przygotowywanie ofert handlowych;
- Realizacja zalożonych celów;
- Reprezentowanie firmy;
- Przeprowadzanie prezentacji dla klientów;
- Szkolenie odbiorców sprzętu;

Wymagania:

- min. 2-letnie doświadczenia w branży drobiarskiej;
- Doświadczenie na stanowisku handlowym;
- Preferowane wykształcenie wyższe (techniczne, rolnicze, zootechnika, weterynaria i podobne);
- Znajmość technik sprzedaży i negocjacji;
- Umiejetność kreowania nowych rozwiązań;
- Samodzielność oraz profesjonalne podejście;
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Umowa o pracę;
- Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód;
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na runku;
- Szkolenia produktowe.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.