Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy - sprzedaż nawozów z serii Dom i Ogród

Nr referencyjny: 812919

Ważna przez:

Lokalizacja: opolskie, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy - sprzedaż nawozów z serii Dom i Ogród

Oferent: INTERMAG Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • intensywne poszukiwanie nowych klientów, nawiązywanie kontaktów handlowych

  • opracowania planu tras i odwiedzanie punktów zgodnie z planem

  • zapewnianie dostępności produktów i właściwej ich prezentacji w punkcie sprzedaży

  • dbanie o właściwe wyeksponowanie produktów na półce

  • rozmieszczenie materiałów reklamowych w odpowiednich i najlepiej widocznych miejscach

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów z klientami orazrozwój sprzedaży

  • organizację szkoleń i pokazów u klienta

  • organizację akcji promocyjnych, targowych i rzetelne w nich uczestnictwo

  • dodatkowe czynności w punkcie między innymi: skręcanie stojaka, układanie produktów na półce itd.

  • raportowanie działań w programie klasy CMR

    Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny.

Wymagania:

  • silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność

  • predyspozycje do pracy w handlu

  • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • kreatywność i dyspozycyjność,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B (warunek konieczny),

  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie ogrodnicze)

  • gotowość do pracy fizycznej,

  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • samochód służbowy na czas wykonywania pracy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego