Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy - technolog żywności

Nr referencyjny: 510645

Ważna przez:

Lokalizacja: Kraków, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy - technolog żywności

Oferent: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją oraz dystrybucją środków spożywczych do branży mięsnej poszukujemy osoby na stanowisko : Przedstawiciela handlowego - technologa żywności.

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów firmy
- pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych realcji biznesowych
- identyfikacja potrzeb Klientów
- rozwój sprzedaży na powierzonym regionie

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
- wykształcenie min. średnie ( preferowane: technolog żywności)
- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
- entuzjazm i optymizm
- silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów

Oferujemy:

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- premie od sprzedaży
- niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon komórkowy
- interesującą pełną wyzwań pracę
- umowe o prace

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/