Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy / Technolog

Nr referencyjny: 1875159

Ważna przez:

Lokalizacja: Chorzów, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy / Technolog

Oferent: P.P.H.U. EDMIR-POL J.M. HUTNIK SPÓŁKA JAWNA

Opis stanowiska

  • wspieranie klientów w wyborze towarów, doradztwo;

  • przeprowadzanie prób technologicznych u klientów;

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż szerokiego portfela produktów oferowanych przez firmę;

  • sporządzanie ofert handlowych;

  • zapewnienie doskonałej obsługi klienta oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy;

  • podtrzymywanie kontaktów z nowymi odbiorcami oraz opieka nad dotychczasowymi;

  • raportowanie pracy przełożonemu.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (Technologia żywności lub pokrewne będzie dodatkowym atutem);

  • doświadczenie zawodowe w handlu na podobnym stanowisku;

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji;

  • wiedza z zakresu dodatków do żywności, środków funkcjonalnych i smakowych będzie dodatkowym atutem;

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych;

  • bardzo dobra organizacja pracy, pewność siebie, komunikatywność;

  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz sumienność;

  • prawo jazdy kat. B (praktyka i doświadczenie w prowadzeniu).

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w solidnej firmie;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń w firmie handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • samodzielność w działaniu;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników;

  • samochód i telefon służbowy;

  • miłą atmosferę w zespole.