Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy (Zootechnika)

Nr referencyjny: 1937342

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy (Zootechnika)

Oferent: Mondi Pro Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: home office + zadaniowy czas pracy

Teren odpowiedzialności: teren południowej Polski

Twoimi zadaniami będą:

  • Opieka handlowa nad Klientami firmy a także podejmowanie działań zmierzających do rozbudowy rynku odbiorców w zakresie drobiu (brojlery) na ternie południowej Polski (dolnośląskie, śląskie, opolskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie);

  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych;

  • Doradztwo zootechniczne;

  • Ścisła współpraca z działem logistyki i transportu, produkcji, lekarzem weterynarii;

  • Opiniowanie warunków realizacji kontraktów zawieranych przez przedsiębiorstwo;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy oraz dostawcy.

Wymagania:

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w aktywnej sprzedaży;

  • Posiadasz wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne. W przypadku braku wykształcenia kierunkowego warunkiem koniecznym jest doświadczenie zawodowe w pokrewnej branży;

  • Nie boisz się wyzwań i samodzielności w miejscu pracy;

  • Komunikujesz się w języku angielskim;

  • Jesteś nastawiony na współpracę z Zespołem;

  • Chcesz się rozwijać w zakresie sprzedaży;

  • Zależy Ci na długofalowej współpracy z pracodawcą.

Brzmi znajomo? Aplikuj!

Oferujemy:

Firma przygotowała dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole specjalistów w branży, w firmie będącej liderem na rynku;

  • Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy;

  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer);

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i rozbudowanym systemie premiowym;

  • Określoną i realną ścieżkę zawodową;

  • Dokładny zakres i jasne cele zadań.