Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy/Doradca ds. żywienia bydła

Nr referencyjny: 913713

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy/Doradca ds. żywienia bydła

Oferent: Adecco Poland Sp. z o.o

Opis stanowiska

Miejsce pracy: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, łódzkie

Zadania:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych pasz

  • Doradztwo specjalistyczne w zakresie żywienia zwierząt

  • Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe weterynarz, zootechnik

  • Wiedza na temat zagadnień hodowli i żywienia bydła

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Dobra organizacja pracy własnej i w umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność bilansowania dawek żywieniowych

  • Komunikatywny język angielski

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie, zależne od kwalifikacji i wyników pracy (pensja zasadnicza od 8,000 do 11,000 zł brutto miesięcznie - plus premia max 5000 brutto Euro rocznie)

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy – telefon, samochód, laptop

  • Fachowe, wieloetapowe szkolenia prowadzone przez specjalistów z całego świata, zarówno  w kraju i jak i za granicą - zapewniamy ciągły rozwój zawodowy

  • Samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży

  • Członkostwo w EU Nutritionist Group

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń

  • Możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole

Oferta dotyczy pracy stałej.