Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy/doradca żywieniowy

Nr referencyjny: 951096

Ważna przez:

Lokalizacja: Centralna Polska, Łódzkie, dolnoslaskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy/doradca żywieniowy

Oferent: PGB Human Resources

Opis stanowiska

  • Sprzedaż dodatków paszowych, premiksów, koncentratów oraz doradztwo żywieniowe

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z dotychczasowymi partnerami handlowymi

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych a także polityki handlowej na wyznaczonym terenie

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Tworzenie raportów i zestawień handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe- kierunki: zootechnika, weterynaria lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie w branży paszowej lub pokrewnej

  • Znajomości rynku i zasad żywienia zwierząt gospodarskich

  • Umiejętności bilansowania receptur paszowych dla zwierząt gospodarskich

  • Prawo jazdy kat.B

  • Umiejętność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów handlowych

  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju własnego

  • Pracę nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku