Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Regionalny

Nr referencyjny: 514036

Lokalizacja: Województwo Łódzkie / zachodnia część woj. Mazowieckiego, mazowieckie

Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Oferent: BZK Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Celem stanowiska PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY są działania handlowe w zakresie skupu i sprzedaży surowców z uwzględnieniem najbardziej ekonomicznych cen.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie działań zakupowych w podległym regionie surowców: kukurydza, rzepak, pszenica;

  • prowadzenie działań sprzedażowych (produkty paszowe – śruta, ddgs itd.);

  • przygotowywanie ofert skupu i sprzedaży dla producentów rolnych;

  • raportowanie dotyczące realizacji celów zakupu i sprzedaży w podległym regionie.

Wymagania:

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • znajomości gospodarstw rolnych w podległym regionie ;

  • doświadczenia w handlu z producentami rolnymi;

  • doświadczenia w handlu surowcami lub produktami rolniczymi;

  • bardzo dobrych umiejętności w znajdowaniu odbiorców i sprzedaży produktów;

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

  • łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność

  • wykształcenia związanego z branżą rolniczą – mile widziane;

  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop);

  • atrakcyjna podstawa wynagrodzenia plus systemy premiowania związane z zakupami i sprzedażą produktów Grupy Spółek;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.