Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Regionalny

Nr referencyjny: 2774795

Lokalizacja: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Puławy, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Łuków, Łęczna, Świdnik, Zamość, lubelskie

Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Oferent: BZK Group Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Główna aktywność Przedstawiciela będzie miała miejsce w woj. lubelskim, świętokrzyskim, części śląskiego i części małopolskiego.

Zakres zadań:

  • Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie,

  • Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym,

  • Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z proponowanych rozwiązań logistycznych,

  • Systematyczne pozyskiwanie nowych potencjalnych dostawców,

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji o bieżącej sytuacji w podległym regionie w zakresie plonów, jakości, ilości magazynowej oraz działań rynkowych konkurencji,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki oraz całej grupy kapitałowej wśród producentów rolnych,

  • Przygotowywanie ofert skupu i sprzedaży dla producentów rolnych,

  • Działania w osiąganiu coraz większego udziału procentowego Grupy w skupie od gospodarstw rolnych we wszystkich zakresach kontraktacji i skupu jakie prowadzi Spółka na rzecz Spółek z grupy kapitałowej oraz na pozostałe działania handlowe Spółki,

  • Opracowywanie modeli stałej współpracy z dostawcami oraz bieżące działania handlowe w podległym regionie zmierzające do budowania coraz większego udziału Grupy w regionalnym rynku,

  • Reprezentowanie Spółki na spotkaniach z producentami rolnymi.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze,

  • Doświadczenie branżowe min. 2 lata,

  • Znajomość zasad produkcji rolnej,

  • Wiedza o gospodarce magazynowej,

  • Znajomość zasad konserwacji surowców rolnych,

  • Znajomość zasad handlu i logistyki towarów rolnych,

  • Umiejętność pracy z komputerem w obszarze Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • Premię zależną od osiąganych wyników,

  • Samochód służbowy,

  • Komputer plus internet mobilny,

  • Telefon komórkowy,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.