Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel regionalny / Doradca żywieniowy (zwierzęta hodowlane)

Nr referencyjny: 1059116

Ważna przez:

Lokalizacja: , wielkopolskie

Stanowisko: Przedstawiciel regionalny / Doradca żywieniowy (zwierzęta hodowlane)

Oferent: Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

  • Obsługa handlowa klientów (fermy hodowlane oraz sieci dystrybucyjne)

  • Obsługa techniczna klientów oraz doradztwo z zakresu żywienia dużych zwierząt

  • Mobilny charakter pracy - podróże służbowe (Polska północno-wschodnia)

  • Realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Praca będzie miała charakter mobilny.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: zootechniczne, weterynaryjne

  • Dobra znajomość rynku i branży

  • Doświadczenie w sprzedaży pasz lub produktów weterynaryjnych będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B i dyspozycyjność

  • Samodzielność i rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie, w młodym i dynamicznym zespole

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji