Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Regionalny - Maszyny rolnicze

Nr referencyjny: 1648156

Ważna przez:

Lokalizacja: , zachodniopomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny - Maszyny rolnicze

Oferent: Doradztwo personalne Ilona Lizak

Opis stanowiska

Przedstawiciel będzie odpowiedzialny za aktywną sprzedaż produktów firmy, rozwijanie sieci odbiorców w branży rolniczej, doradztwo techniczne.

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów dedykowanych rolnikom, hodowcom

  • Znajomość pakietu Office

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo i zdobywanie nowych doświadczeń biznesowych.