Praca » Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Nr referencyjny:

Ważna przez: 60

Lokalizacja: Wołczyn, cala-polska

Stanowisko: Przedstawiciel techniczno-handlowy

Oferent: PICHON

Firma Pichon jest wiodącym producentem szerokiej gamy maszyn rolniczych. Nasze produkty są sprzedawane  w ponad 30 krajach świata.

Opis stanowiska

Waszym głównym zadaniem będzie aktywny rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy :

-  doświadczenia w sprzedaży maszyn rolniczych i/lub znajomoć branży rolniczej

-  umiejętności syntezy i analizy rynku oraz budowania profesjonalnych relacji między klientami

-  prawa jazdy

-  zangażowania, dynamizmu, samodzielności, zdolności konsekwentnego dążenia do celu

-  dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego, jak równie zdolności techniczne bedą  dodatkowym atutem

Oferujemy:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie Listu Motywacyjnego i CV ze zdjęciem na adres : handel@pichon.pl .

data publikacji: 2013-06-04