Praca » Przedstawiciel handlowy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: 2097160

Ważna przez:

Lokalizacja: , kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Oferent: Centrala Nasienna w Warszawie sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie kontaktów i współpraca z dotychczasowymi odbiorcami

  • sporządzanie ofert handlowych

  • realizacja planów sprzedaży

  • profesjonalne doradztwo dla klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży

  • znajomość branży rolniczej/nasiennej

  • koncentracja na celach sprzedażowych

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B.

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + atrakcyjna premia zależna od wyników)

  • szkolenia produktowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole