Praca » Serwisant techniczny

Mechanik maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 726284

Ważna przez:

Lokalizacja: okolice Stuttgartu, dolnoslaskie

Stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych

Oferent: MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  •  Naprawianie maszyn w przypadku wystąpienia awarii

  •  Utrzymywanie  w dobrym stanie technicznym dużych maszyn do przetwórstwa kruszyw: żwiru i piachu

  •  Konserwacja, naprawa, smarowanie, czyszczenie, kontrola sprawności, montaż, demontaż , instalacja, wymiana części, oleju

  • Spawanie i obróbka ślusarska elementów do maszyn

  • Praca na świeżym powietrzu

Wymagania:

  •  Znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym

  •  Wykształcenie: kierunkowe z zakresu budowy i mechaniki maszyn lub pokrewne

  •  Doświadczenie w mechanice maszyn, najlepiej dużych rozmiarów

  •  Umiejętność spawania

  •  Umiejętności ślusarskie

  •  Gotowość do nauki nowych rzeczy, otwartość na nowe możliwości

Oferujemy:

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania

  • W pełni legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace na warunkach niemieckich!!!

  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

  • Płatne nadgodziny

  • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy oraz przejęcia przez klienta