Praca » Serwisant techniczny

NIEMCY - Serwisant maszyn rolniczych

Nr referencyjny:

Ważna przez: 30

Lokalizacja: , cala-polska

Stanowisko: Serwisant maszyn rolniczych

Oferent: FallWork

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Opis stanowiska

  • serwisowanie maszyn rolniczych
  • wymiana uszkodzonych podzespołów
  • prace spawalnicze, ślusarskie, elektryczne
  • sprawdzenie poprawności funkcjonowania pojazdów, maszyn oraz agregatów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. niemieckiego - umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy
  • chęć do pracy na dłuższy okres czasu
  • zmysł techniczny
  • zdolności ślusarskie, umiejętność spawania
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę (opłacone składki)
  • wynagrodzenie zasadnicze 13,50euro brutto/h
  • 160 gwarantowanych godzin w skali miesiąca - 2160euro brutto
  • pracę na 1 zmianę
  • możliwość realizowania nadgodzin
  • legalne oddelegowanie na podstawie A1
  • wyjazd na min. 6 miesięc z możliwością przejęcia i pracy bezpośrednio w firmie
  • terminowe wypłaty - 10-go każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, zapraszamy do skierowania swojego CV na adres: a.robaczyk@fallwork.pl.

Prosimy o zawarcie klauzuli w nadsyłanych dokumentach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

* Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego u pracodawcy

Agencja FallWork Sp. z o.o. (certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 6231)

data publikacji: 2018-05-09