Praca » Serwisant techniczny

Serwisant maszyn rolniczych

Nr referencyjny: 3/2014

Ważna przez:

Lokalizacja: Toruń, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Serwisant

Oferent: Maschio- Gaspardo Polska

Grupa Maschio Gaspardo od ponad 170 lat produkuje maszyny i urządzenia dla rolnictwa. Posiada zakłady produkcyjne w Europie i Azji i wciąż się rozwija. Jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców profesjonalnej techniki rolniczej. Maschio Gaspardo specjalizuje się w produkcji precyzyjnych siewników do warzyw, kukurydzy  i innych roślin grubonasiennych oraz szerokiej gamy siewników zbożowych. Ponad to firma Maschio Gaspardo jest dostarczycielem największej liczby maszyn do aktywnej kultywacji gleby – bron wirnikowych i glebogryzarek oraz szerokiego asortymentu maszyn do uprawy gleby. Dodatkowo posiadamy szeroką gamę maszyn komunalnych- mulczerów i ramion hydraulicznych, a także pras i opryskiwaczy ciąganych, zawieszanych, sadowniczych i samojezdnych.

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku SERWISANT maszyn rolniczych, odpowiedzialna będzie za obsługę posprzedażową maszyn, uruchamianie maszyn, przygotowywanie pokazów, konsultacje techniczne oraz wsparcie działu sprzedaży.

Miejsce pracy: Toruń + Polska (praca mobilna więc serwisant nie musi mieszkać w Toruniu a w północnej, południowel lub centralnej Polsce)

Wymagania:

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w zakresie serwisu maszyn rolniczych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • zamiłowanie do mechanizacji
  • samodzielność w planowaniu i organizacji codziennej pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angieleskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w Firmie należącej do międzynarodowej grupy, będącej leaderem na rynku maszyn rolniczych, niezależność w zakresie organizacji własnej pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres: dignatowska@maschio.pl www.gaspardo.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

źródło: http://www.gaspardo.pl/kariera.php

data publikacji: 2014-04-01