Praca » Serwisant techniczny

Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych

Nr referencyjny: 2500839

Lokalizacja: Budziszów Wielki (pow. jaworski), Siekierczyn (pow. lubański), dolnoslaskie

Stanowisko: Serwisant / Mechanik Ciągników i Maszyn Rolniczych

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie maszyn do wydania, doposażenie
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Uruchomienie maszyn u klienta
  • Diagnostyka ciągników i maszyn

Wymagania:

Kandydata powinny cechować:
  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne, rolnicze)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach
  • System szkoleniowy i premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie:
  • Od 4000 do 8000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-09-18