Praca » Inspektor weterynarii

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1631106

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: GESTAMP WROCŁAW SP Z O O

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP,

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane w firmie produkcyjnej,

  • ukończone szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników służby BHP

  • doświadczenie w prowadzeniu oraz organizacji szkoleń wstępnych/ okresowych BHP oraz w prowadzeniu oceny ryzyka zawodowego i postępowania powypadkowego,

  • wiedza z zakresu ustawy o ochronie środowiska, kodeksu pracy oraz rozporządzeń ogólnych związanych z tematyką BHP,

  • wiedz zakresu norm ISO 14001 i OHSAS 18001 – mile widziana certyfikacją,

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność zarządzania czasem oraz organizacja pracy własnej.

Wymagania:

Obowiązki:

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy i przestrzegania obowiązujących przepisów BHP oraz ochrony środowiska,

  • planowanie, organizowanie oraz prowadzenie szkoleń wstępnych BHP,

  • realizacja zadań związanych z zapobieganiem zagrożeniom – monitorowanie oraz raportowanie zdarzeń niebezpiecznych,

  • opracowywanie wewnętrznych instrukcji oraz procedur,

  • sporządzanie dokumentacji oraz prowadzenie postępowań powypadkowych,

  • współpracowanie z pracownikami firmy w zakresie poprawy warunków BHP i ochrony środowiska,

  • wprowadzanie usprawnień,

  • realizacja zadań związanych z funkcją pełnomocnika ds. systemów zarządzania ISO 14001 i OHSAS 18001.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia zawodowe,

  • pakiet medyczny.